Ovocné Hracie Automaty

Populárne automaty na ovocie, ktoré sú v Spojenom kráľovstve populárne, sa objavili v dôsledku zákazu umiestňovať prevádzkové priestory na akýchkoľvek miestach mimo samotných kasín. Na uspokojenie dopytu po hracích automatoch, ktoré neplatia obrovské sumy ako výhry, boli vyvinuté ovocné automaty pre použitie v baroch, arkádových sálach a krčmách. jeden z najslávnejších ovocných slotov je Sizzling Hot Deluxe.

    No games for this category yet

Ovocné automaty a klasické automaty

Napriek tomu, že tieto druhy hier sa na prvý pohľad zdajú veľmi podobné, všimnete si, že ovocné stroje majú niektoré vlastnosti, ktoré ich odlišujú od klasických automatov. Hracie automaty na ovocie vyžadujú od hráča viac účasti ako klasické hracie automaty z dôvodu mnohých herných funkcií, ktoré obsahujú herné údaje.

Zahŕňajú rebríček peňazí, v ktorom musíte určiť ďalší krok odhadom viac alebo menej, a bonusovú stopu alebo, ako sa to tiež nazýva, bonusovú dosku. Aktivuje sa v náhodných okamihoch hry, keď hráč musí kliknúť na tlačidlo, aby zastavil ikonu a zistil, akú bonusovú výplatu získal.

stroj na ovocie

Hracie automaty na ovocie sú veľmi podobné hracím automatom, vyžadujú si však väčšie zapojenie hráča

Hold and Nudge
Dve tlačidlá - Hold a Nudge - dokážu povedať, či hra, ktorú chcete hrať, je skutočným automatom na ovocie. Stlačením tlačidla Podržať môže hráč zastaviť jednu alebo niekoľko cievok a nebude sa točiť ďalej. Počet, koľkokrát môže hráč použiť túto funkciu, sa líši od hry k hre, ale je to užitočný nástroj, ktorý sa dá použiť na udržanie výnosných symbolov na ich mieste a na zvýšenie šance na dobrú kombináciu v ďalšom kole.

Tlačidlo Nudge funguje podobným spôsobom, ale namiesto zastavenia bubna na mieste vám umožňuje stlačiť ho počas nasledujúceho odstreďovania, a tak udržiava dobré symboly nažive na valcoch. Niektoré hry umožňujú hráčovi tlačiť viac ako jednu cievku po niekoľkých otočeních v rade.

Vyskúšajte najlepšie ovocné automaty priamo vo vašom prehliadači úplne zadarmo a bez registrácie, či akýchkoľvek vkladov. Naše ovocné automaty online si nevyžadujú sťahovanie.