Sizzling Hot Extreme

Medzi neuveriteľnú rozmanitosť žánrov hracích automatov patrí aj ten, ktorého existencia je pre mnohých hráčov mätúca. Hovoríme o ovocných retro automatoch, ktoré sú neustále prítomné na špičkách herných portálov a líniách všetkých hlavných výrobcov. Táto hádanka pomôže vyriešiť dôverné zoznámenie sa so známym Novomatik Corporation Gaminator - Sizzling Hot.

HRAŤ Zadarmo SIZZLING HOT Hraci Automat 

V úplnom súlade s tradíciou nie sú vo výhernom automate Sizzling Hot (Compot) žiadne bonusové hry: žiadne točenia zadarmo, navyše navyše. Môžete hrať zadarmo a bez registrácie iba v hlavnej hre bez nádeje na akékoľvek super bonusy. Všetko, čo má, je iba rozptýlené. Na 5 valcoch s 5 pevnými čiarami sa striedajú schematické obrázky citróna, melónu, pomaranča, sliviek a podobne. Grafika aj animácia sú zároveň veľmi približné, akoby dizajnéri chceli zámerne zdôrazniť jednoduchosť hry.

Pravidlá automatu Sizzling Hot sú jednoduché. Keďže nemôžete vybrať riadky, môžete nastaviť iba požadovaný počet mincí na jeden riadok. Robí sa to pomocou tlačidla Bet One. Stávka Max okamžite nastaví maximálnu ponuku. Režim automatického prehrávania sa aktivuje pomocou automatického spustenia. Funkcia nemá špeciálne nastavenia. Opätovným stlačením rovnakého tlačidla sa bubny otáčajú, až kým sa nezastavia ručne.

SIZZLING HOT OVOCIE SYMBOLY

Hlavnými postavami sú výlučne ovocie. Drahšie ako všetkých sedem. Za ním je vodný melón a hrozno. Najmenej prinesie kombinácie s čerešňami. Ale dva obrázky čerešní sú dostatočné na vytvorenie výhernej kombinácie.

Zvyšok potrebuje minimum 3. Je veľmi dôležité si uvedomiť, že všetky obrázky sa javia ako kompozitné, okrem toho, že najstaršia červená sedemčka a jediný špeciálny znak sa rozptyľujú jeden po druhom. Ikony zoskupené ostro zvyšujú pravdepodobnosť vytvorenia kombinácie, takže sa ukazuje, že je normálne, že ten istý symbol hrá na viacerých riadkoch naraz a niekoľkokrát zvyšuje cenu. Rozptyl vyzerá ako päťcípa hviezda. Ak na ktoromkoľvek mieste vypadnú 3 alebo viac hviezd, bez ohľadu na čiary, bude udelená dobrá cena.

RIZIKO SIZZLING HOT

Riziková hra pomôže zvýšiť akékoľvek výhry. Aby ste to dosiahli, musíte po páde kombinácie cien kliknúť na Gamble a potom zvoliť farbu karty. V prípade úspešnej odpovede sa cena uvedená v rade zdvojnásobí. Zlé rozhodnutie zastaví hru a vynuluje výhru.
V automatu Sizzling Hot nie je nič iné. Teraz je dobré pochopiť, prečo je tak atraktívny. Je to všetko o riskantnom hraní, ktoré prináša najakútnejšie emócie. Slot je nakonfigurovaný tak, aby sa výhry nestávali príliš často, ale ak vypadnú, potom sú veľké. Takže aj najmladšia kombinácia a

Jedna z najpopulárnejších hier pre hracie automaty je teraz dostupná aj online. Využite šancu zdarma si zahrať hru Sizzling Hot pre hracie automaty od spoločnosti Novoline. Pre hranie Sizzling Hot na našej stránke nie je potrebné žiadne sťahovanie tejto hry do vášho PC. Môžete jednoducho navštíviť našu webovú stránku kedykoľvek budete chcieť a zahrať si hrací automat Sizzling Hot úplne zdarma!

Pre online hranie vašej obľúbenej hry pre hracie automaty od spoločnosti Novomatic nie je potrebný žiadny download, žiadny vklad a ani žiadna registrácia. Jednoducho si užite hranie Sizzling Hot s hernými peniazmi. Žiadne skryté náklady, všetko je to zdarma.